Track Your Order | Returns | Shopping Cart | Your Account
       
The Only Factory Authorized 90-70 Repair Center in the World

GE/GE Fanuc | Siemens | Allen-Bradley PLC Parçaları ve Tamiri

Qualitrol International , GE/GE Fanuc, Siemens, Allen Bradley PLC leri ve diğer Otomasyon ürünleri ile ilgili dünya çapında onarım çözümleri ve yedek parça temini sağlayan uluslararası bir firmadır. Qualitrol International bu PLC ler için üretimde olan veya olmayan parçalarının komple onarım, temini ve teknik desteğini sağlayan bir firmadır.

Qualitrol International ulusal ve uluslarası PLC müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına hızlı ve etkili biçimde cevap veren 1992 yılında kurulmuş öncü bir firmadır. Servis takımız endüstriyel otomosyan sistemleri, PLC bileşenleri ve üst düzey onarım konusunda toplam 120 yıllık bir deneyimi sunmaktadır.

Qualitrol International PLC üreticilerinin binlerce parçasını tüm dünyaya aynı günde sevk edebilecek şekilde stoklamaktadır. Bunlar:

Qualitrol International tarafından Yenilenen PLC ürünleri yeni PLC ürünlerine gore fiyat avantakı olan ve daima yüksek kalitede olan ürünlerdir. Ve yenilenen ürünler herzaman ayrıcalıklı 2 yıl Qualitrol garantisine sahiptir.

Qualitrol International ile 3 ile 5 gün civarındaki tipik onarım işlemleri aynı günde yapılabilmektedir ve son derece güvenilirdir. Tamir edilen ürünler sadec component olarak değil tüm modül üzerinde 1 yıl garantilidir. Daha detaylı bilgi firmamızdan alabilirsiniz.

Qualitrol International` ın kapsamlı stok ve deneyimi ile, GE/GE Fanuc, Allen-Bradley and Siemens PLC sistemlerinizi yıllarca çalışır durumda tutabilirsiniz.

Dogruya ihtiyaç duyuyorsanız...Hızlı çözüm istiyorsanız.. Qualitrol International` a güvenebilirsiniz..

Bu sitedeki içerik ingilizcedir..
Tüm içerik ingilizcedir.

Siteye girmek için tıklayınız.

Qualitrol International ürünleri ile ilgili soru ve önerileriniz var ise lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İsim: *

Firma:

Email: *

Telefon: *

Fax:

Adres:

Şehir: *

Ülke: *

Yorum/Öneriler:

* Denotes required fields.